Chciałbyś pojechać z harcerzami na obóz? A może z zuchami na kolonię? Nic nie stoi na przeszkodzie. Poniżej podajemy aktualne namiary na komendantów obozów i kolonii. Wszystkie są zorganizowane na Mazurach w Przerwankach koło Giżycka.

Obozy harcerskie (od 10 lat):

1. Obóz Szczepu NIE: 1-16 lipca,
    komendant: Przemysław Janczuk, tel. 796-100-133, przemyslaw.janczuk7@gmail.com

2. Obóz Szczepu AN: 17 lipca - 4 sierpnia,
    komendant: Paweł Majkowski - tel. 728-842-840, pawel@tertium.pl

3. Obóz Szczepu Józefów: 1-17 sierpnia,
    komendant: Karol Ptasznik - tel. 505-825-848, karol@nicnudnego.pl

4. Obóz Szczepu Świder: 5-17 sierpnia,
    komendantka: Agata Galbarska, tel. 602834241, agata.galbarska@vp.pl

Kolonia zuchowe (od 6 do 10 lat):

1. Kolonia zuchowa HufcaOtwock: 1 - 14 lipca,
    komendantka: Magdalena Kozioł, tel. 516531388, madiasxs@gmail.com

2. Kolonia zuchowa Szczepu AN: 17 - 30 lipca,
    komendant: Paweł Majkowski - tel. 728-842-840, pawel@tertium.pl

3. Kolonia zuchowa Szczepu Józefów: 1-8 sierpnia,
    komendant: Karol Ptasznik - tel. 505-825-848, karol@nicnudnego.pl

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z komendantami kolonii i obozów.