77 Gromada Zuchowa CIEMNA STRONA POMIDORA

1 Gromadę Zuchową założyła dh Julita Woźniak, jej następcą był Krzysztof Mrówczyński; Aż do roku 2007. Wtedy drużynową została Karolina Taniewicz i była nią do września 2012. Wtedy Gromada została przekazana druhnie Paulinie Marii Murzyn, która jest drużynową do tej pory. Od roku 2012 przybocznymi byli: Kamil Mazurek, Klaudia Drewicz, Ola Kalińska, Martyna Dzierżanowska (drużynowa w roku 2014), Kamila Luchowska.

W 2014 roku zmieniła się nazwa i numer na 77 GZ "Nieskończoność"

Zuchów w naszej gromadzie zazwyczaj było około 15. Zdarzały się momenty, gdy przychodzili tylko chłopcy. Od tamtej pory przyjęło się więc, że zamiast śpiewać piosenki i oddawać się sztukom plastycznym, my biegamy po parku grając w podchody albo gramy w dwie flagi kiedy tylko pogoda nam sprzyja.
W związku z tym, gdybyśmy mieli opisać w jednym słowie tą naszą gromadę to brzmiałoby ono: ENERGIA!
Bo zazwyczaj nas rozpiera i mamy nieskończenie wiele sił na zabawę.

Więcej o nas znajdziesz na naszym profilu na FB: https://www.facebook.com/przyjacielegumisiow