65 Gromada Zuchowa MALI GLOBTROTERZY

65 Gromada Zuchowa „Mali Globtroterzy” założona w październiku 2000 roku, będzie obchodzić w tym roku 20 urodziny!
Jest to gromada zrzeszającą zuchy w wieku 6-10 lat, które są gotowe na każdą przygodę, jak na prawdziwego Globtrotera przystało. Charakteryzują nas błękitne barwy i symbol stopy. Mamy swoje długoletnie tajemnice, które poznać może tylko Mały Globtroter. Co tydzień spotykamy się na zbiórkach, na których zdobywamy sprawności, poznajemy się, śpiewamy, rozwijamy nasze zainteresowania, a co najważniejsze zawsze się dobrze bawimy!
Jeździmy na biwaki, chodzimy na gry terenowe, bierzemy udział w wydarzeniach hufcowych i szczepowych. Jak to mają w zwyczaju Globtroterzy zawsze jesteśmy pełni energii, zapału i chęci na nowe doświadczenia.

Jeśli jesteś w 0-3 klasie podstawowej, jesteś ciekawy/-wa świata, lubisz spotykać się z przyjaciółmi, masz chęci na spotkania na których możesz bawić się, rozwijać swoje pasje i zdobywać nowe umiejętności… to ta gromada jest dla Ciebie! Czekamy, przyjdź i sprawdź!

Zapraszamy po więcej na naszego Facebooka🙂