77 Drużyna Harcerska NIEWYMIERNI

Nasza drużyna to 77 Drużyna Harcerska ,,Niewymierni". Jesteśmy drużyną pełną energii, uśmiechów i zdolności! Matematyka, gra na gitarze, śpiew, taniec to tylko niektóre z naszych talentów 🙂

Swoje hobby i pasje pokazujemy na zbiórkach, ale to nie wszystko co robimy. Uczymy się poprzez zabawę, śpiewamy, uczestniczymy w różnych uroczystościach, jeździmy na biwaki, obozy czy zimowiska. Nie straszne nam posługiwanie się kompasem, wyznaczanie północy, robienie obiadu na kuchni polowej oraz rozszyfrowywanie tajnych wiadomości.

Nasza kadra dba o to żeby zbiórki nam się podobały. Drużynowa pwd. Sandra Celińska z pomocą przybocznych dh Artura Bieńkowskiego i dh Julii Skiby mają głowy pełne wyobraźni i kreatywności! Bardzo lubimy jak zbiórki są nietypowe i szalone 🙂 A propo's zbiórek! Spotykamy się w czwartki w godz. 18:15 - 20:00 w harcówce przy ul. Staszica 27. Jeśli masz 10-13 lat i chcesz przeżyć przygodę życia, to zapraszamy do nas! 🙂
Na pewno nie pożałujesz 🙂

Nazwa naszej drużyny, pomimo że ma związek z matematyką, wcale nie robi z nas kujonów 😉 Jesteśmy po prostu ,,Niewymierni"!

Po więcej informacji zapraszamy na naszego Facebooka.