Szczep Świder

Szczep Świder jest szczepem, który cały czas się rozwija i powieksza. Swoją działalność zaczęliśmy w kwietniu 2011 r. Zaczęło się od gromady, drużyny harcerskiej oraz starszoharcerskiej. Teraz możemy się pochwalić 3 gromadami, 5 drużynami harcerskimi i 1 drużyną starszoharceską. Jesteśmy dumni z tego jak rozwija się nasz szczep. Działamy coraz to na nowych terenach i na tym nie przystajemy.

Harcerzy ze "Świdra" zawsze jest pełno. Możemy pochwalić się szeroką działalnością naszych druhen i druhów. Jesteśmy w zespole promocji hufca i zespole kwatermistrzowskim hufca. Znajdziecie też nas w HKRze, gdzie uczymy się i doskonalimy w pierwszej pomocy.

Komendatem naszego szczepu jest pwd. Agata Galbarska. Druhna Agata jest zawsze uśmiechnięta i rozsiewa tą radość wokół siebie. Każdy w szczepie wie, że zawsze można na nią liczyć i zawsze nam pomoże.

Jeżeli chcecie przeżyć niezapomnianą przygodę w super towarzystwie to zapraszamy właśnie do nas!

Nasze jednostki:

69 Gromada Zuchowa LUNA

69 Gromada Zuchowa MADAGASKAR

69 Gromada Zuchowa "Nibylandia"

69 Drużyna Harcerzy Starszych "AZYMUT"