• HYUNDAY CONCEPT

• BMW X5 CONCEPT

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua..

• PORSHE CAYENNE

Komunikaty GK ZHP

1. W załączeniu przekazujemy zaproszenie na Zlot Harcerski Kostiuchnówka 2017.

2. Komenda Chorągwi Łódzkiej ZHP organizuje dla Kuratorium Oświaty w Łodzi letni wypoczynek dla dzieci z uszkodzeniami słuchu, wzroku oraz dla dzieci upośledzonych umysłowo w stopniu lekkim. Poszukujemy kierowników i wychowawców na następujące turnusy: I turnus – 21.07. – 03.08.2017 r. (30 dzieci) II turnus – 04.08. – 17.08.2017 r. (30 dzieci)
  3. Awarii uległ główny router brzegowy (główne urządzenie dostępowe) systemu Ewidencja ZHP.
    Utrudnienia w dostępie do systemu potrwają do poniedziałku do godz. 12:00.

Za niedogodności uprzejmie przepraszamy.
  4. Rozejrzyj się dookoła siebie, poszukaj w harcówce, popytaj znajomych. Może macie namiot, którego już nie używacie, a który jest w dobrym stanie? Możesz dać mu drugie życie! Ale… zacznijmy do początku.
  5. Wydział Kryminalny Komisariatu Policji III w Krakowie, prowadzi poszukiwania osoby zaginionej. Prosimy o rozesłanie komunikatu do podległych jednostek oraz sprawdzenie placówek harcerskich, odbywających się obozów i biwaków na terenie kraju.
  6. Pomóż spakować się drużynie na obóz.  Zamów Poradnik Obozowicza, stworzony specjalnie

7. Druhny i Druhowie Zgodnie z ustaleniami ze stycznia 2017 r. w dniach 10-11.06.2017 r. w Warszawie odbędzie się wiosenna zbiórka dla zastępców komendantów chorągwi ds. programu i szefów chorągwianych referatów programowych i metodycznych (zuchowego, harcerskiego, starszoharcerskiego, wędrowniczego, programowego itp. w zależności od struktury danej chorągwi).
  8. Szanowna Druhno Komendantko, Szanowny Druhu Komendancie! Szanowni Członkowie Komend i Władz Hufca! Serdecznie zapraszamy Was oraz wszystkich instruktorów Waszych Hufców do wzięcia udziału w tworzeniu Strategii ZHP na lata 2018-2025.
  9. Główna Kwatera ZHP działając na podstawie § 70 ust. 3 pkt 2) i 12) Statutu ZHP, w związku ze stanowiskiem Komisji Nadzoru Finansowego z dnia 10 lipca 2015 r. w sprawie wydawania kart przedpłaconych oraz wycofaniem tych kart przez mBank, informuje, co następuje:
  10. W załącznikach przekazujemy ogłoszenie oraz regulamin przetargu na sprzedaż prawa użytkowania wieczystego nieruchomości położonych w Warszawie przy ul. Zaruskiego 6 oraz prawa własności do obiektów budowlanych znajdujących się na jednej z nich.
Copyright © 2013. Poczta Harcerska  Rights Reserved.