• HYUNDAY CONCEPT

• BMW X5 CONCEPT

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua..

• PORSHE CAYENNE

Komunikaty GK ZHP

1. Najbardziej emocjonującym momentem 40. Zjazdu ZHP będzie bez wątpienia wybór władz naczelnych. Warto jednak pamiętać, że przed delegatami stoi jeszcze jedno, równie ważne dla przyszłości naszej organizacji zadanie – przyjęcie Strategii ZHP na lata 2018-2025.
  2. Chcesz zobaczyć jak organizowany jest Zjazd ZHP? Uczestniczyć w wydarzeniu, które decyduje o najważniejszych sprawach dla Związku Harcerstwa Polskiego? Główna Kwatera ZHP ogłasza nabór na drużynę sztabową XL Zjazdu ZHP, który odbędzie się w dniach 7-10 grudnia br. w Warszawie.
  3. Uwaga! Ważne! Przewodniczący ZHP przedłużył do 20 września 2017 r. termin składania prac na konkurs na projekt Harcerskiego Odznaczenia Honorowego „Medal wdzięczności ZHP”. Informacja w komunikacie Przewodniczącego ZHP nr 48/2017.
  4. Druhny i Druhowie! Przypominamy, że w terminie 30 września - 1 października 2017 roku w Perkozie odbędzie się kwartalna zbiórka pracy z kadrą,
  5. Przypominamy Komendom Chorągwi o terminie przesyłania sprawozdania statystycznego HAL (w tym NAL) 2017, który mija 15 września 2017 r. (zgodnie z dokumentem Relacje pomiędzy Główną Kwaterą ZHP a chorągwią ZHP).
  6. W terminarzu posiedzeń Kapituły Krzyża "Za Zasługi dla ZHP" zamieszczonym w komunikatach w styczniu br. wkradły się pomyłki dotyczące dat ostatnich dwóch posiedzeń w roku 2017. Najbliższe posiedzenie odbędzie się w czwartek 21 września br. (a nie 26 września, jak było podane w komunikacie) a ostatnie w tym roku 23 listopada (a nie 23 października).
  7. Rozpoczynamy nowy rok harcerski pełen wyzwań i nowych możliwości! Oddajemy w Wasze ręce pakiet materiałów zawierający m.in. materiały graficzne, kalendarz na nadchodzący rok harcerski a także ulotki dotyczące składki członkowskiej w ZHP. Materiały można pobrać ze strony https://zhp.pl/harcerski-start/
  8. Programowy Ruch Odkrywców opublikował propozycję programową na rok 2017/2018 pt. "Ekspedycja" (broszura informacyjna do pobrania stąd: http://odkrywcy.zhp.pl/wp-content/uploads/2017/06/Ekspedycja.pdf)
  9. Przewodniczący ZHP ogłosił konkurs na projekt graficzny Harcerskiego Odznaczenia Honorowego „Medal Wdzięczności ZHP”. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem i nadsyłaniem propozycji w terminie do 11 września 2017 r.

10. Zapraszamy pełnoletnich wędrowników i wędrowniczki oraz instruktorki i instruktorów do udziału w programie stypendialnym Rządu Japonii pod nazwą „Statek Młodzieży Świata”.

Copyright © 2013. Poczta Harcerska  Rights Reserved.