Otwock, 21 grudnia 2009 r.

Rozkaz L. 12/2009

Skacze Aniołek, skacze po chmurkach,
niesie
życzenia w Anielskich piórkach.
Niesie w plecaku babki i
świeczki,
a w walizkach z
łote dzwoneczki.
Weso
łych Świąt!!

Druhny i Druhowie,

Zuchy i Zuchenki,

Prosto z serc życzymy Wam żeby te święta Bożego Narodzenia przyniosły wiele radości, a uśmiech zagościł w domach. Niech ogarnie Was ciepło wigilijnej świecy, a jej blask zamieni się w żywe iskierki w oczach.

Wszelkiej pomyślności i radości w życiu zawodowym i prywatnym. Niech marzenia płyną wysoko w górę i spełniają się...

Życzymy, żeby ten czas przyniósł spokój i odpoczynek oraz pozwolił zwolnić bieg w tym rozpędzonym świecie.

Niech czas Świąt będzie obfity w chwile spędzone w gronie najbliższych, otulony zapachem choinki.

Zaś Nowy Rok 2010 niech doda sił i energii do dalszych działań.

Zuchom, harcerzom,

instruktorom i seniorom życzy

Komenda Hufca ZHP Otwock

12. Pochwały, wyróżnienia, nagrody

12.1. Dziękuję niżej wymienionym druhnom i druhom za właczenie się do zbiórki darów dla potrzebujących przeprowadzonej z otwockich sklepach:

Dominika Rodenko (7 ODHS) – dziękuję Ci za organizację i czuwanie nad zbiórką

Carrefour

- Marcin Michalczyk (77 ODW)

- Łukasz Cacko (7 ODHS)

- Paulina Pytlarczyk (7 ODHS)

- Przemek Janczuk (7 ODHS)

Biedronka

- Monika Dąbrowska (7 ODHS)

- Paulina Murzyn

12.2.    Dziękuję druhowi pwd. Łukaszowi Lutoborskiemu za organizację Wyjazdu do Warszawy oraz niżej wymienionym osobom za udział w przekazaniu Betlejemskie Światełka Pokoju w Warszawie

- Marta Musiał (pdh)
- Klaudia Burkowska (pdh)
- Karolina Taniewicz (1 GZ)
- Jarosław Firląg (3 DHS)
- Marcin Michalczyk (77 ODW)
- Anna Zych (69 DHS)
- Eleonora Pawlikowska (69 DHS)
- Agata Galbarska (69 DHS)
- Zuzanna Warszawska (69 DHS)
- Anna Gałązka (69 DHS)
- Mariusz Kościesza (69 DHS)
- Maciej Trzaskowski (69 DHS)
- Kajetan Szymków (69 DHS)
- Artur Konarski (69 DHS)

12.3. Dziękuję Kręgowi Instruktorskiemu „30 PLUS” (szef hm. Tomasz Grodzki) za zorganiozwanie i przeprowadzenie zbiórki Wigilijnej dla instruktorów Hufca. Dziękuję Wam za tę piękną oprawę.

Wszystkim obecnym dziękuję za udział w zbiórce.

12.4. Dziękuję druhnie phm. Beacie Bany oraz druhowi phm. Michałowi Bany wraz z 123DH „WĘDROWNE PTAKI” za oprawę mszy świętej w czasie przekazania Betlejemskiego Światełka Pokoju w Otwocku.

Dziękuję również wszystkim obecnym w tej uroczystej mszy, a także tym, którzy włączyli się w przygotowania do tego dnia.

/-/ phm. Adam ŻÓRAWSKI