Otwock, 3 października 2009 r.

Rozkaz L. 7/2009

Zuchny i Zuchy,

Druhny i Druhowie!

Wakacje dobiegły końca, pierwsze dni szkoły za nami. Dzisiaj spotykamy się na tym uroczystym apelu, aby wspólnie rozpocząć  kolejny rok harcerski.

Mam nadzieję, że Wasze obozy i kolonie były obfite we wspaniałe przygody i niezapomniane chwile, z których potraficie czerpać doświadczenie, wiele radości a przede wszystkim nabraliście energii do kolejnych zadań, które stoją przed nami wszystkimi w tym roku harcerskim.

Mam nadzieję, że nadchodzący rok będzie pełen atrakcji, przygód, kolejnych zdobytych stopni i sprawności. Życzę Wam, byście w 100% zrealizowali swoje plany i zdobyli jak najwiecej cennych doświadczeń doskonale się przy tym bawiąc.

3. Drużyny

3.1. Nadanie imion, nazw, sztandarów

3.1.1. Zmieniam nazwę 7 Specjalnościowej Drużyny Starszoharcerskiej „Burza” na 7 Specjalnościową Drużynę Harcerską „Burza” (specjalność turystyczna).

3.2. Zmiany organizacyjne

3.2.1. Otwieram okres próbny Drużynie Harcerskiej działającej przy Szkole Podstawowej nr 1 im. Władysława Reymonta w Otwocku.

3.3. Zwolnienia i mianowania drużynowych

3.3.1. Zwalniam dh pwd. Agatę Więckowską z funkcji drużynowej 65 GZ „Mali Globtroterzy”. Dziękuję Ci Agato za wieloletnia pracę z gromadą i życzę powodzenia podczas podejmowania kolejnych działań.

3.3.2. Zwalniam dh. pwd. Agnieszkę Kierzkowską z funkcji drużynowej 69 DH „Zarzewie”. Dziękuję Ci Agnieszko za dotychczasowa pracę i życzę powodzenia.

3.3.3. Zwalniam dh. Darię Ładną z funkcji drużynowej 3 DHS „Zawiszacy”. Dziękuję Ci Dario za pracę z drużyną.

3.3.4. Zwalniam dh. pwd Łukasza Lutoborskiego z funkcji drużynowego 69 DHS „Azymut”. Dziękuję Ci Łukaszu za pracę z drużyną i życzę wytrwałości w kolejnych działaniach..

3.3.5. Mianuję dh. Martę Musiał drużynową próbnej Drużyny Harcerskiej działającej przy Szkole Podstawowej nr 1 im. Władysława Reymonta w Otwocku (opiekun pwd. Piotr Kostrzewa).

3.3.6. Mianuję dh. Magdalenę Szeremetę drużynową 65 GZ „Mali Globtroterzy”. Życzę Ci Magdo powodzenia (opiekun pwd. Agata Więckowska)

3.3.7. Mianuję dh. pion. Aleksandrę Mądrą drużynową 69 DH „Zarzewie”. Życzę Ci Olu wiele wytrwałości podczas prowadzenia drużyny. (opiekun pwd. Agnieszka Kierzkowska)

3.3.8. Mianuję dh. pwd. Katarzynę Miszkurkę drużynową 3 DHS „Zawiszacy”. Życzę Ci Kasiu powodzenia.

3.3.9. Mianuję dh Martynę Muchę drużynową 69 DHS „Azymut”. Życzę Ci Martyno wielu owocnych pomysłów podczas pracy z drużyną (opiekun pwd. Łukasz Lutoborski)

7. Mianowania instruktorów

7.2. Otwarcie próby na stopień przewodniczki/przewodnika

7.2.1. Na wniosek Komisji Stopni Instruktorskich z dnia 1 lipca 2009 roku otwieram próbę na stopień przewodnika druhowi Janowi Brzezińskiemu - op. hm. Mirosław Grodzki.

12. Pochwały, wyróżnienia, nagrody

12.1. Udzielam pochwały wszystkim, którzy reprezentowali hufiec podczas uroczystości rocznicowych w dniu 1 września 2009 r.

12.2. Udzielam pochwały 123 DHS „Wędrowne Ptaki” za liczne stawiennictwo podczas uroczystości odsłonięcia Pomnika Ofiar Katyńskich w dniu 20 września 2009 r.

Czuwaj !

/-/ phm. Karolina ŚLUZEK