Otwock, 22 marca 2010 r.

Rozkaz L. 1/2010

3. Drużyny

3.2.      Zmiany organizacyjne

3.2.1.   Zamykam okres próbny i przyjmuję w poczet drużyn hufca Drużynę Harcerską działającą przy Szkole Podstawowej nr 1 im. Władysława Reymonta w Otwocku i nadaję jej numer 209 oraz barwy pomarańczowo-szare.

3.2.      Zmiany organizacyjne

3.2.1.   Otwieram okres próbny Drużynie Harcerskiej działajacej przy Klubie „Batory”.

3.3.      Zwolnienia i mianowania drużynowych

3.3.5.   Mianuję dh. Pawła Majkowskiego drużynowym próbnej Drużyny Harcerskiej działającej przy Klubie „Batory”. Życzę Ci wiele satysfakcji i mnóstwa pomysłów podczas pełnienia funkcji

7. Mianowania instruktorów

7.2.      Otwarcie próby na stopień podharcmistrzyni / podharcmistrza

7.2.1.   Na wniosek Komisji Stopni Instruktorskich z dnia 17 marca 2010 roku otwieram próbę na stopień podharcmistrza druhowi pwd. Łukaszowi Lutoborskiemu (opiekun: phm. Sylwia Żabicka).

12. Pochwały, wyróżnienia, nagrody

12.1.    Udzielam pochwały następującym osobom za zorganizowanie koncertu SDM na rzecz Fundacji Anielska Przystań.

• Adriana Antonik
  • Katarzyna Krogulska
  • Aleksandra Mądra
  • pwd. Katarzyna Miszkurka
  • Paulina Murzyn
  • Marta Musiał
  • Martyna Mucha
  • Antonina Nosowska
  • Katarzyna Olszewska
  • Dominika Rodenko
  • Adrian Bieńkowski
  • Wawrzyniec Hłasko
  • Przemek Jańczuk
  • Tomasz Lutoborski
  • Eryk Marciniak
  • Marcin Michalczyk
  • Karol Nowak
  • Jarosław Smykiewicz
  • Filip Świątek

13. Inne

13.1.    Na wniosek Kapituły Stopni Starszoharcerskich i Wędrowniczych z dnia 19 grudnia 2009 roku otwieram próbę na stopień Harcerza Orlego druhowi Przemysławowi Janczukowi (opiekun: pwd. Piotr Kostrzewa).

13.2.    Na wniosek Kapituły Stopni Starszoharcerskich i Wędrowniczych z dnia 15 marca 2010 roku zamykam z wynikiem pozytywnym próbę wędrowniczą druhnie pwd. Agacie Więckowskiej (opiekun: pwd.Ilona Falińska-Urbaniak).

/-/ phm. Adam ŻÓRAWSKI