04 maja 2010 r.

Związek Harcerstwa Polskiego Otwock,

Rozkaz L. 10/2010

12. Pochwały, wyróżnienia, nagrody
12.2. 2 maja delegacja z naszego hufca brała udzia w obchodach Dnia Flagi w Warszawie. Byliśmy na spotkaniu organizacji Harcerskich w Pałacu Prezydenckim oraz w czasie ceremonii wciagnięcie flagi na Zamku Królewski. Dziekuje druhowi Matuszowi Cicheckiemu za towarzyszeniu mi w tych uroczystosciach.

12.2. Dziękuję serdecznie druhowi pwd Łukaszowi Lutoborskiemu za poprowadzenie reprezentacji hufca podczas uroczystości miejskich w Otwocku z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

12.3. Udzielam pochwały druhowi pwd Łukaszowi Lutoborskiemu za koordynację prac związanych z udziałem harcerzy i harcerek naszego hufca w uroczystościach miejskich w Otwocku z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

12.4. Dziękuję nw. druhnom i druhom za udział w uroczystościach miejskich w Otwocku z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

• Bany Marcin
• Trzaskowski Maciej
• Winnicka Kamila
• Zbysińska Marta

12.5. Udzielam pochwały druhnie phm Sylwi Żabickiej za koordynację prac związanych z udziałem harcerzy i harcerek naszego hufca w uroczystościach miejskich w Józefowie z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

12.6. Dziękuję nw. druhnom i druhom za udział w uroczystościach miejskich w Józefowie z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

• Cichecki Mateusz
• Chodkiewicz Magda