Otwock, 19 czerwca 2010 r.

Rozkaz L. 11/2010

Zuchny i Zuchy, Druhny i Druhowie.

Spotykamy się na uroczystym apelu, który jest jednocześnie zakończeniem roku harcerskiego 2009/2010 w naszym hufcu.
Wkrótce zakończycie lub zakończyliście działalność w Waszych gromadach i drużynach. Zapewne już teraz myślicie o zbliżających się koloniach i obozach.
Ten rok był rokiem obfitującym w wiele ważnych wydarzeń i mam nadzieję, że potrafiliście z nich czerpać doświadczenie, radość i energię do kolejnych zadań.
Życzę Wam, aby wakacje były bezpieczne i pełne wspaniałych pomysłów. Aby obozy przebiegły szczęśliwie i trwały jak najdłużej. Abyście naładowali wewnętrzne akumulatory na cały kolejny harcerski rok. Rok, ten także będzie pełen niespodzianek

3. Drużyny

3.2. Zmiany organizacyjne
3.2.1. Zamykam okres próbny i przyjmuję w poczet drużyn hufca Drużynę Harcerską działającą przy klubie „Batory” i nadaję jej numer 8 oraz barwy granatowo-czerwone.

3.2.2. Otwieram okres próbny Drużynie Harcerskiej działajacej przy Szkole Podstawowej im. Wincentego Witosa w Gliniance.

7. Mianowania instruktorów
7.2. Otwarcie próby na stopień przewodniczki/przewodnika
7.2.1. Na wniosek Komisji Stopni Instruktorskich z dnia 12 maja 2010 roku otwieram próbę na stopień przewodnika druhowi Marcinowi Michalakowi - op. phm Adam Żórawski.

Czuwaj !

/-/ phm Adam ŻÓRAWSKI