Otwock, 6 czerwca 2011 r.

im. Roju "Sosny" Szarych Szeregów

Rozkaz L. 8/2011

2.         Hufiec

2.1.      Zwolnienia w komendzie hufca

2.1.1.   Odwołuję z dniem 1 czerwca 2011 roku ze składu Zespółu redakcyjnego „Spisek”:

• Mirek Grodzki
  • Przemysław Janczuk

Dziękuję Wam za zaangażowanie i życzę powodzenia na nowych ścieżkach życia harcerskiego oraz prywatnego.

2.1.2.   Odwołuję z dniem 1 czerwca 2011 roku ze składu Grupy Kwatermistrzowskiej druhnę Katarzynę Kłos. Dziękuję Ci Kasiu za zaangażowanie i życzę Ci powodzenia na nowych ścieżkach życia harcerskiego oraz prywatnego.

7.         Mianowania instruktorów

7.2.      Zamknięcie próby na stopień przewodniczki/przewodnika

7.2.1.   Na wniosek Komisji Stopni Instruktorskich z dnia 3 czerwca 2011 roku zamykam próbę i przyznaję stopień podharcmistrzyni druhnie pwd. Agacie Więckowskiej – op. hm. Magda Grodzka.

7.2.2.  Na wniosek Komisji Stopni Instruktorskich z dnia 3 czerwca 2011 roku zamykam próbę i przyznaję stopień podcharmistrza druhowi pwd. Michałowi Łabudzkiemu  – op. hm. Tomasz Grodzki.

12.       Pochwały, wyróżnienia, nagrody

12.1.    Udzielam pochwały Jankowi Brzezińskiemu i Iwonie Brzezińskiej za zorganizowanie i przeprowadzenie wyjazdu funkcyjnych Hufca Otwock do Czerska.

12.2.   Udzielam pochwały druhowi pwd. Łukaszowi Lutoborskiemu za koordynację prac związanych z udziałem harcerzy i harcerek naszego hufca w uroczystościach miejskich z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja w Otwocku.

12.3.   Dziękuję członkom oraz kadrze Hufca Otwock za udział w uroczystościach miejskich z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja w Otwocku.

12.4.   Udzielam pochwały druhowi Piotrowi Jagodzińskiemu za zorganizowanie i koordynację  prac związanych z ogniskiem z okazji 100-lecia Harcerstwa.

12.5.   Dziękuje nw. druhną/druhą którzy włączyli się w organizacje ogniska z okazji 100-lecia Harcerstwa.

• Jan Kostrzewa
  • Michał Janus-Wyglądała