227792373  
hufiec@otwock.zhp.pl

Poniatowskiego 10
05-400 Otwock

Otwock, 22 czerwca 2011 r.

 

Związek Harcerstwa Polskiego                                                           

im. Roju "Sosny" Szarych Szeregów

Komendant Hufca Otwock

                                   Rozkaz L. 9/2011

 

Zuchny i Zuchy, Druhny i Druhowie.

 

Dosłownie pare godzin temu odebraliście świadectwa i na 2 miesiące pożegnaliście szkolne mury. Koniec roku szkolnego oznacza, że także rok harcerski dobiegł końca.

 

Ten rok był rokiem obfitującym w wiele ważnych wydarzeń dla was osobiście jak i dla naszej wspólnoty harcerskiej w Otwocku. Mam nadzieję, że potrafiliście z nich czerpać doświadczenie, radość i energię do kolejnych zadań.

 

Mam nadzieję, że wszystkie zbiórki, biwaki, rajdy, w których wzięliście udział, były dla Was niezwykłymi chwilami. Pomimo tego, że koniec roku harcerskiego to czas podsumowania i wspomnień wiem, że w tej chwili Wasze myśli uciekają do tego na co czekaliście i do czego przygotowywaliście się przez 10 miesięcy – do obozów i kolonii, na które już niebawem pojedziecie.

 

Życzę Wam, aby wakacje były bezpieczne i pełne wspaniałych pomysłów. Aby obozy przebiegły szczęśliwie i trwały jak najdłużej. Abyście naładowali wewnętrzne akumulatory na cały kolejny harcerski rok. Rok, który zapewne także będzie pełen niespodzianek.

 

Do zobaczenia gdzieś na wakacyjnym szlaku.

 

 

2.         Hufiec

2.2.      Mianowania w komendzie hufca

 

2.2.1.   Powołuję z dniem 22 czerwca 2011 roku ze składu Grupy Kwatermistrzowskiej druhna Maćka Trzaskowskiego.

 

12.       Pochwały, wyróżnienia, nagrody

12.1.        Na wniosek Przemka Janczuka udzielam pochwaly nm. druhnom, druhom za prace kwatermistrzowskie w czasie pikniku:

·        Oli Gaczyńskiej

·        Oli Łysik

·        Maćka Trzaskowskigo

 

 Czuwaj !

          

/-/ phm. Adam ŻÓRAWSKI