Otwock, 1 października 2011 r.

im. Roju "Sosny" Szarych Szeregów

Rozkaz L. 17/2011

Zuchny i Zuchy,
Druhny i Druhowie,

Wakacje dobiegły końca. Mam nadzieję, że Wasze obozy i kolonie były obfite we wspaniałe przygody i niezapomniane chwile, z których potraficie czerpać doświadczenie, wiele radości a przede wszystkim nabraliście energii do kolejnych zadań, które stoją przed nami wszystkimi w tym roku harcerskim.

Pierwszy miesiąc szkoły za nami. Dzisiaj spotykamy się na tym uroczystym apelu, aby wspólnie rozpocząć  kolejny rok harcerski.

Niektórzy mają już pierwsze zbiórki za sobą, pierwsze spotkania kadry, spotkania z rodzicami.

Mam nadzieję, że nadchodzący rok będzie pełen atrakcji, przygód, kolejnych zdobytych stopni i sprawności. Życzę Wam, byście w 100% zrealizowali swoje plany i zdobyli jak najwiecej cennych doświadczeń doskonale się przy tym bawiąc.

2.    Hufiec
2.2.    Mianowania w komendzie hufca
2.2.1.    Mianuje z dniem 1 października 2011 dh Eryka Marciniak Redaktorem Naczelnym „Na Przekór”. Życzę powodzenia i miłej pracy.

12.     Pochwały, wyróżnienia, nagrody
12.1.1.    Dziękuję kadrze obozów i drużynowym, którzy spędzili tegoroczne wakacje ze swoimi zuchami i harcerzami na obozach i koloniach.

12.1.2.    Udzielam pochwały niżej wymienionym druhnom za profesjonalne przygotowanie i przeprowadzenie Startu Hufca:

•    Robert Majewski
•    Marcin Michalczyk
•    Piotr Jagodziński

Dziękuję również wszystkim osobom, które przyczyniły się do tego, że dzisiaj tutaj jesteśmy.

Czuwaj !

/-/ phm. Adam ŻÓRAWSKI