227792373  
hufiec@otwock.zhp.pl

Poniatowskiego 10
05-400 Otwock

Otwock, 21 grudnia 2011 r.

Związek Harcerstwa Polskiego                                                            

im. Roju "Sosny" Szarych Szeregów

Komendant Hufca Otwock                            

Rozkaz L. 25/2011

 

Druhny i druhowie, instruktorzy i instruktorki, święta Bożego Narodzenia to czas, który spędzamy z bliskimi w gronie rodziny i osób nam bliskich. Z tego też powodu organizujecie zbiórki wigilijne w swoich środowiskach, a my dla Was wigilię instruktorską. W ten szczególny czas chciałbym życzyć Wam instruktorom dużo spełnienia z piastowanych funkcji i pełnionej służby, wędrownikom, harcerzom starszym i harcerzom dużo radości i przyjaźni ze wspólnych spotkań, a zuchom dużo dobrej zabawy.

13.       Inne


13.1.    Na wniosek Kapituły Stopni Starszoharcerskich i Wędrowniczych  z dnia 16 grudnia 2011 nadaję druhnie Dominice Rodenko Naramiennik Wędrowniczy.

 

Czuwaj !         

/-/ phm. Adam ŻÓRAWSKI