Otwock, 21 grudnia 2011 r.

im. Roju "Sosny" Szarych Szeregów

Rozkaz L. 25/2011

Druhny i druhowie, instruktorzy i instruktorki, święta Bożego Narodzenia to czas, który spędzamy z bliskimi w gronie rodziny i osób nam bliskich. Z tego też powodu organizujecie zbiórki wigilijne w swoich środowiskach, a my dla Was wigilię instruktorską. W ten szczególny czas chciałbym życzyć Wam instruktorom dużo spełnienia z piastowanych funkcji i pełnionej służby, wędrownikom, harcerzom starszym i harcerzom dużo radości i przyjaźni ze wspólnych spotkań, a zuchom dużo dobrej zabawy.

13.       Inne

13.1.    Na wniosek Kapituły Stopni Starszoharcerskich i Wędrowniczych  z dnia 16 grudnia 2011 nadaję druhnie Dominice Rodenko Naramiennik Wędrowniczy.

Czuwaj !

/-/ phm. Adam ŻÓRAWSKI