Otwock, 29 czerwca 2012 r.

im. Roju "Sosny" Szarych Szeregów

Rozkaz L. 6/2012

Zuchny i Zuchy, Druhny i Druhowie.

Dosłownie parę godzin temu odebraliście świadectwa i na 2 miesiące pożegnaliście szkolne mury. Koniec roku szkolnego oznacza, że także rok harcerski dobiegł końca.

Ten rok był rokiem obfitującym w wiele ważnych wydarzeń dla was osobiście jak i dla naszej wspólnoty harcerskiej w Otwocku. Mam nadzieję, że potrafiliście z nich czerpać doświadczenie, radość i energię do kolejnych zadań.

Mam nadzieję, że wszystkie zbiórki, biwaki, rajdy, w których wzięliście udział, były dla Was niezwykłymi chwilami. Pomimo tego, że koniec roku harcerskiego to czas podsumowania i wspomnień wiem, że w tej chwili Wasze myśli uciekają do tego, na co czekaliście i do czego przygotowywaliście się przez 10 miesięcy – do obozów i kolonii, na które już niebawem pojedziecie.

Życzę Wam, aby wakacje były bezpieczne i pełne wspaniałych pomysłów. Aby obozy przebiegły szczęśliwie i trwały jak najdłużej. Abyście naładowali wewnętrzne akumulatory na cały kolejny harcerski rok. Rok, który zapewne także będzie pełen niespodzianek.

Do zobaczenia na wakacyjnym szlaku.

12.     Pochwały, wyróżnienia, nagrody
12.1.    Udzielam pochwały druhnom:

•    Tomasz Grodzki
•    Tomasz Kępka
•    Karol Ptasznik
•    Łukasz Śluzek
•    Piotr Sierpiński

Za wyjątkowo sumienne wypełnianie obowiązków związanych z przygotowaniem bazy Hufca Otwock „Cyranka” na przyjazd harcerzy oraz zuchów.

12.1.    Udzielam pochwały druhnom i druhom:

•    Bieńkowski Artur
•    Woch Patryk
•    Zając Rafał
•    Zatyka Wiktoria

za postawę harcerską, stawiennictwo i pomoc w pakowaniu sprzętu na wyjazd do Przerwanek.

Czuwaj !

/-/ phm. Adam ŻÓRAWSKI