Związek Harcerstwa Polskiego                                                      Otwock, 13 października 2012 r.

im. Roju "Sosny" Szarych Szeregów

Rozkaz L. 16/2012

Zuchny i Zuchy,

Druhny i Druhowie,

Wakacje dobiegły końca. Mam nadzieję, że Wasze obozy i kolonie były obfite we wspaniałe przygody i niezapomniane chwile, z których potraficie czerpać doświadczenie, wiele radości a przede wszystkim nabraliście energii do kolejnych zadań, które stoją przed nami wszystkimi w tym roku harcerskim.

Pierwszy miesiąc szkoły za nami. Dzisiaj spotykamy się na tym uroczystym apelu, aby wspólnie rozpocząć  kolejny rok harcerski.

Niektórzy mają już pierwsze zbiórki za sobą, pierwsze spotkania kadry, spotkania z rodzicami.

Mam nadzieję, że nadchodzący rok będzie pełen atrakcji, przygód, kolejnych zdobytych stopni i sprawności. Życzę Wam, byście w 100% zrealizowali swoje plany i zdobyli jak najwięcej cennych doświadczeń doskonale się przy tym bawiąc.

2.         Hufiec

2.1.      Zwolnienia w komendzie hufca

2.1.1.   Zwalniam z dniem 3 października 2012 roku dh pwd. Karoline Taniewicz  z funkcji z-ca komendanta ds.programowych. Dziękuję Ci Karolino za zaangażowanie podczas pełnienia funkcji

12.       Pochwały, wyróżnienia, nagrody