Związek Harcerstwa Polskiego                                                            Otwock, 19 września 2012 r.

im. Roju "Sosny" Szarych Szeregów

Rozkaz L. 12/2012

3.3.      Zwolnienia i mianowania drużynowych

3.3.1.   Zwalniam dh Kajetana Szymków z funkcji drużynowego 69 Gromady Zuchowej. Dziękuję Ci Kajetanie za pracę z drużyną i życzę powodzenia podczas podejmowania kolejnych działań harcerskich.

1. Mianuje dh Antoninę Nosowską drużynową 69 Gromady Zuchowej. Życzę realizacji planów i wytrwałości w działaniu.

1. Zwalniam dh Klaudie Lewandowską z funkcji drużynowej 5 Gromady Zuchowej. Dziękuję Ci Klaudio za pracę z drużyną i życzę powodzenia podczas podejmowania kolejnych działań harcerskich.

2. Mianuje dh pwd. Karolinę Ptasznik drużynową 5 Gromady Zuchowej. Życzę realizacji planów i wytrwałości w działaniu.

Czuwaj !

/-/ phm. Adam ŻÓRAWSKI