Związek Harcerstwa Polskiego                                                                    Otwock, 9 lipca 2012 r.

im. Roju "Sosny" Szarych Szeregów

Rozkaz L. 7/2012

3.         Drużyny

3.1.      Nadanie imion, nazw, sztandarów

3.1.1.   Zamykam z wynikiem pozytywnym okres próbny drużynie harcerzy działającej przy szkole Podstawowej Nr 6 im. Michała Elwiro Andriolliego w Otwocku i wchodzi w skład Szczepu „Świder” (drużynowa sam. Aleksandra Łysik) i nadaję numer 69 oraz nazwę „Świt”.

7.         Mianowania instruktorów

7.1.      Otwarcie próby na stopień przewodniczki/przewodnika

7.2.1.   Na wniosek Komisji Stopni Instruktorskich z dnia 8 maja 2012 roku otwieram próbę na stopień przewodnika druhowi Filipowi Świątkowi (opiekun: phm. Kinga Duszyńska).

7.2.3.   Na wniosek Komisji Stopni Instruktorskich z dnia 19 czerwca 2012 roku otwieram próbę na stopień podharcmistrza druhowi pwd. Piotrowi Kostrzewie (opiekun: hm. Magda Grodzka).

7.2.      Zamknięcie próby na stopień przewodniczki/przewodnika

7.2.1.               Na wniosek Komisji Stopni Instruktorskich z dnia 19 czerwca 2012 roku zamykam próbę i przyznaję stopień podharcmistrza druhowi pwd. Robertowi Majewskiemu – op. hm. Tomasz Grodzki.

7.2.2.               Na wniosek Komisji Stopni Instruktorskich z dnia 19 czerwca 2012 roku zamykam próbę i przyznaję stopień przewodnika druhnie Aleksandrze Mądrej – op. hm. Sylwia Rafał.

13.       Inne

13.1.    Na wniosek Anny Mazurczak szefa szkolenia wędrowniczego kursu pierwszej pomocy przyznaję odznakę Ratownik ZHP:

• Joanna Siereńska Certyfikat: 19/20/2012/WKPP

Czuwaj !