Związek Harcerstwa Polskiego                                                                   Otwock, 7 maja 2012 r.

im. Roju "Sosny" Szarych Szeregów

Rozkaz L. 5/2012

2.         Hufiec

2.4.      Rozwiązanie i powołanie sztabów, komisji, kursów

2.4.1.   Na wniosek Przewodniczącej Komisji Stopni Instruktorskich hm Izy Łabudzkiej z dnia 21 kwietnia 2012 powołuje w skład Komisji Stopni Instruktorskich hm. Tomasza Grodzkiego. Życzę Tomku wytrwałości i wielu nowych pomysłów na pełnionej funkcji.

12.       Pochwały, wyróżnienia, nagrody

1. Udzielam pochwały druhnie Dominice Rodenko za koordynację prac związanych z udziałem harcerzy i harcerek naszego hufca w uroczystościach miejskich z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja w Otwocku.

Dziękuję członkom Hufca Otwock za udział w uroczystościach miejskich z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja w Otwocku.

1. Udzielam pochwały druhowi  hm. Mirkowi Grodzkiemu za koordynację prac związanych z udziałem harcerzy i harcerek naszego hufca w uroczystościach miejskich z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja w Józefowie.

Dziękuję członkom Szczepu Józefów za udział w uroczystościach miejskich z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja w Otwocku.

Czuwaj !

/-/ phm. Adam ŻÓRAWSKI