Otwock, 23 września 2007 r.

Rozkaz L. 8/2007

Zuchny i Zuchy,

Druhny i Druhowie,

Wakacje dobiegły końca, pierwsze dni szkoły za nami. Dzisiaj spotykamy się na tym uroczystym apelu, aby wspólnie rozpocząć kolejny rok harcerski.

Mam nadzieję, że Wasze obozy i kolonie były obfite we wspaniałe przygody i niezapomniane chwile, z których potraficie czerpać doświadczenie, wiele radości a przede wszystkim nabraliście energii do kolejnych zadań, które stoją przed nami wszystkimi w tym roku harcerskim.

Niektórzy mają już pierwsze zbiórki za sobą, pierwsze spotkania kadry, spotkania z rodzicami.

Mam nadzieję, że nadchodzący rok będzie pełen atrakcji, przygód, kolejnych zdobytych stopni i sprawności. Życzę Wam, byście w 100% zrealizowali swoje plany i zdobyli jak najwiecej cennych doświadczeń doskonale się przy tym bawiąc.

12. Pochwały, wyróżnienia, nagrody

12.1. Dziękuję kadrze obozów i drużynowym, którzy spędzili tegoroczne wakacje ze swoimi zuchami i   harcerzami na obozach i koloniach.

12.2. Udzielam pochwały druhnie Katrzynie Miszkurce za przygotowanie Startu Hufca. Dziękuję również wszystkim osobom, które przyczyniły się do tego, że dzisiaj tutaj jesteśmy.

hm. Tomasz GRODZKI