227792373  
hufiec@otwock.zhp.pl

Poniatowskiego 10
05-400 Otwock

Związek Harcerstwa Polskiego                                                                   Otwock, 7 maja 2012 r.

im. Roju "Sosny" Szarych Szeregów

Komendant Hufca Otwock

                                

 

 

Rozkaz L. 5/2012

 

2.         Hufiec

2.4.      Rozwiązanie i powołanie sztabów, komisji, kursów

2.4.1.   Na wniosek Przewodniczącej Komisji Stopni Instruktorskich hm Izy Łabudzkiej z dnia 21 kwietnia 2012 powołuje w skład Komisji Stopni Instruktorskich hm. Tomasza Grodzkiego. Życzę Tomku wytrwałości i wielu nowych pomysłów na pełnionej funkcji.

 

12.       Pochwały, wyróżnienia, nagrody

  1. Udzielam pochwały druhnie Dominice Rodenko za koordynację prac związanych z udziałem harcerzy i harcerek naszego hufca w uroczystościach miejskich z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja w Otwocku.
     

            Dziękuję członkom Hufca Otwock za udział w uroczystościach miejskich z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja w Otwocku.

 

  1. Udzielam pochwały druhowi  hm. Mirkowi Grodzkiemu za koordynację prac związanych z udziałem harcerzy i harcerek naszego hufca w uroczystościach miejskich z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja w Józefowie.
     

            Dziękuję członkom Szczepu Józefów za udział w uroczystościach miejskich z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja w Otwocku.

 

 

 

Czuwaj !

          

/-/ phm. Adam ŻÓRAWSKI