ZAMIEŃ 1,5% NA HARCERSKIE SPRAWNOŚCI

Chcesz przekazać 1,5% podatku na harcerzy z Hufca ZHP Otwock?
Nie ma nic prostszego!

Dziękujemy za zainteresowanie wsparciem naszego hufca

W tym celu należy wpisać nasz numer KRS w odpowiednią rubrykę zeznania podatkowego, oraz odpowiednio ją zatytułować. [instrukcja]

Nasz numer KRS: 0000268913

Cel szczegółowy: HUFIEC OTWOCK

Jak wykorzystamy przekazane fundusze?

• Opracujemy kolejne nowoczesne programy wychowawcze, których zadaniem będzie praca nad kształtowaniem charakteru, wiedzy i umiejętności zuchów, harcerzy i instruktorów Związku Harcerstwa Polskiego. Zadbamy także o rozwój struktury idei pracy nad sobą, braterstwa i służby Polsce i bliźnim na wszystkich szczeblach harcerskiej struktury.
  • Sfinansujemy kształcenie instruktorów, którzy swą sumienną pracą wciąż dynamicznie rozwijają harcerski ruch – to na ich wiedzy i umiejętnościach opiera się wysoka jakość harcerskiego wychowania.
  • Będziemy rozwijać wszelkie harcerskie specjalności – w tym ratowników, łącznościowców, ekologów, drużyny turystyczne, artystyczne i wiele innych, które wprowadzają młodych ludzi w świat pasji, przyszłego rozwoju zawodowego i wielkiej przygody.
  • Dofinansujemy działania służące zachowaniu dziedzictwa harcerskiego i narodowego.