Józefa Poniatowskiego 10, 05-400 Otwock
22 779 23 73
hufiec@otwock.zhp.pl

Instruktorzy – Śluzek Karolina

Urodziła się 2 lutego 1984 roku. Swoją przygodę z harcerstwem rozpoczęła w 5 Drużynie Harcerskiej „Leśni” w Józefowie.

W roku 2000 brała udział w Światowym Zlocie Harcerstwa Gniezno 2000 w zespole programowym Chorągwi Stołecznej ZHP pracując na stoisku Poczty Harcerskiej. W tym samym roku została przyboczną w 3 Gromadzie Zuchowej „Zawiszątka”, kierowaną przez Sylwię Żabicką.

Ukończyła kurs drużynowych, a w roku 2001 została drużynową reaktywowanej 5 Gromady Zuchowej „Leśne Ludki”.

Przewodniczącą Kapituły Stopni Starszoharcerskich działającej przy Szczepie Józefów została w roku 2004. Pod koniec tego samego roku została członkiem powołanego przy Hufcu Otwock Zespołu Kwatermistrzowskiego KWT.

W roku 2005 ukończyła Kurs Kadry Kształcącej i została wybrana na funkcję Skarbnika Hufca ZHP Otwock. W roku 2006 ukończyła warsztaty dla komendantów hufców „Polityka Kadrowa”, a w roku kolejnym kurs kierowników placówek wypoczynku.

Funkcję Komendanta Hufca ZHP Otwock objęła na Zjeździe Hufca w dniu 6 października 2007 r. Funkcję sprawowała do 14 listopada 2009 roku.

Ukończyła XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego, a następnie studiowała ogrodnictwo w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.